V E N N A L W A Y S
Cumhuriyet Mah. Yeniyol Sk. 34380 Şişli İstanbul info@venntour.com

Estethica Ataşehir Tıp Merkezi ve Levent Hastanesi

‘Sağlıklı Güzellik’ mottosu ile hareket eden Estethica, bütün kliniklerinde son teknolojik cihazların desteğiyle sağlık ve güzellik alanında aldığı ödüllerle adından söz ettiren Dünya’nın en iyi estetik cerrahi hastanesidir. Bilimsel araştırmalar doğrultusunda, mükemmelliyetçi bir bakış açısıyla, alanında en iyi uzman doktor konsültasyonları, özel cerrahi prosedürleriyle başarılı tedaviler gerçekleştirmektedir. Dünya’nın en kosmopolit kentlerinden biri olan İstanbul’da yer alan Estethica, Ataşehir ve Levent şubeleriyle her kesime ulaşılabilir olmayı amaç edinmektedir.

Özel Etimesgut Tıp Merkezi Dr.İhsan Ünlüsoy

Uzman doktorları, alanlarında özel bilgi ve donanımlara sahip sağlık personelleri ve katıldığı grup şirketin bünyesinde sahip olduğu eğitim ve sağlık alt yapısını yakın ilgi ile birleştirmiştir. Hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı ve tedavi üniteleri, modern cihaz ve mekanları ile sağlıkta güvenin adresi olma yolunda hızla ilerlemekteyiz.

Sağlık hizmetini hem kaliteli, hem de deontolojik ilkelerce verme misyonunu yıllarca başarıyla üstlenmiş bir kurum olan Ümit Tıp Merkezi bir çok özel kurum ve kuruluşla sağlık hizmeti anlaşması yapmış olup hizmet vermektedir.

Doç. Dr. Ahmet İNANIR Muayenehanesi

Bel Fıtığı, Boyun Fıtığı, Bel-Boyun kireçlenmeleri, Bel Boyun Düzleşmesi Diz osteartrit(Kireçlenme), Menizküs yırtığı, Kaçla kireçlenmesi, omuz yırtıkları ve kireçlenmeleri, Fibromiyalji, Topuk Dikeni, Tenisçi Dirseği , PRP, PRGF, Kemik İliği kök Hücre(SVF), Karın Yağı Kök Hücre(SVF);Proloterapi, PİT, NöralTerapi, Kupa Terapi(Hacamat, OzonTerapi, Kinezyobantlama, Kuruiğneleme ve Tamamlayıcı Tıp konularında hizmet verilmektedir.

Profesyonel ve Tecrübeli Ekibimiz İle Yanınızdayız

VENN ALWAYS

Uzman Sağlık Turizmi Hizmeti

VENN ALWAYS olarak, sağlık turizmi alanında uzmanlaşan ekip arkadaşlarımız ile birlikte tedavi sürecinizi tatile dönüştürüyoruz! Nasıl mı? Bulunduğunuz konumdan sizi alıyor, sonrasında da Türkiye'de tedavi göreceğiniz konuma ulaştırıyoruz. Bitmiyor! Tedavi sonrasında da VENN ALWAYS ayrıcalıkları sizin için devam ediyor. Tedavi süreciniz boyunca hiçbir prosedürü düşünmeden iyileşiyor, tatilinizin tadını çıkarıyorsunuz. Kulağa güzel geliyor değil mi? O halde tanışmak için sizi bekliyoruz.